OBAVIJEST RODITELJIMA I UČENICIMA

Autor: Jadranka Horvat, 22. 4. 2016.

Građanska inicijativa  S.O.S. Slavonski Brod poslala je školama  zamolbu sljedećeg sadržaja:

„Zamolili bismo Vas za suradnju u podizanju svijesti o onečišćenju zraka u Slavonskom Brodu. Vjerojatno ste primijetili da je građanska inicijativa S.O.S. Slavonski Brod (za čist zrak) skrenula pažnju građana Republike Hrvatske na naš zajednički problem pa bismo voljeli iskoristiti taj trenutak i poslati im još snažniju poruku.

Zamolili bismo Vas da svojim učenicima podijelite obavijesti na kojima se traži suglasnost roditelja za fotografiranje učenika za zajedničku fotografiju na kojoj bi učenici brodskih osnovnih škola ukazali na problem onečišćenja zraka u Slavonsko Brodu. Učenici bi  uz transparente i maske upozorili na opasnost  s kojom se  svakodnevno susreću.

Vaša suradnja je ključna jer samo zajedničkim radom možemo skrenuti pažnju na problem koji se tiče svih nas, a prvenstveno naše djece i njihovog zdravlja i zato smatramo da je ključno da baš oni budi nositelji ove poruke.“

Učenici 6. i 8.razrednih odjela su primili obavijest o suglasnosti za fotografiranje. Molimo roditelje i učenike da se uključe i podrže inicijativu  S.O.S. Slavonski Brod.

« Ožujak 2024 »

Osnovna škola "Antun Mihanović" Slavonski Brod / Antuna Mihanovića 35, HR-35000 Slavonski Brod / os-amihanovic-sb.skole.hr / ured@os-amihanovic-sb.skole.hr