Obilježili smo Dan škole

Autor: Ivan Baričević, 13. 6. 2011.

Već tradicionalna svečanost povodom rođendana našeg pjesnika Antuna Mihanovića,čije ime naša škola s ponosom nosi, ponovno je oduševila dupkom punu dvoranu Ivane Brlić-Mažuranić.

S početkom u 17 sati, 9.lipnja 2011., započeo je devedesetominutni program koji su učenici i učitelji naše škole marljivo pripremali. Mi koji smo bili publika imali smo što i vidjeti: igre i plesovi iz Slavonije u izvedbi naših snaša-mališana, pjesme našeg školskog zbora, recitacije i igrokazi naših učenika, simpatični mališani s plesnim točkama i akrobatski rock'n'rol. Prema školskom običaju, nagrađene učenike koji su ostvarili zapažen rezultat na županijskim i državnim natjecanjima nagradili smo još jedanput; škola  knjigom, a mi pljeskom. Naši osmaši odlikaši također su našli mjesto među nagrađenim učenicima. Čitav program je bio u duhu mira pa je tako i završio - Pjesmom mira. Naši tamburaši napravili su jednu lijepu gestu te se zahvalili svojem voditelju i našem nastavniku glazbene kulture Nikoli Novoselu za sve učinjeno. Bravo za njih! Ostaje nam uspomena na još jedan lijep Dan škole, a posebno nama osmašima kojima želim uspjeh pri upisu u srednju školu.

Helena Junačko, 8.e

« Svibanj 2024 »

Osnovna škola "Antun Mihanović" Slavonski Brod / Antuna Mihanovića 35, HR-35000 Slavonski Brod / os-amihanovic-sb.skole.hr / ured@os-amihanovic-sb.skole.hr