Autor: Jadranka Horvat, 6. 9. 2019.

Drage učenice i učenici, poštovani roditelji!

Evo nas na početku školske godine 2019./2020. Novu školsku godinu započinjemo s promjenama koje su najavljene u okviru kurikulane reforme. Uz to novu školsku godinu započinjemo i u obnovljenim prostorima  što će nam omogućiti odvijanje nastave  u ugodnijem ozračju.

Kako  radovi na obnovi škole nisu dovršeni i trajat će do Božića molimo za razumijevanje, suradnju i toleranciju.

Budući su u tijeku i  radovi na promjeni toplovoda koji vodi u školu učenici predmetne nastave ulazit će u školu na ulaz gdje ulaze i učenici razredne nastave.

Molimo roditelje da upozore učenike da u školu dolaze deset minuta prije početka nastave, da se ne približavaju mjestima gdje se izvode radovi te da se ne zadržavaju ispred škole poslije nastave.

Molimo učenike  da prvi dan nastave dođu pred školu deset minuta prije početka nastave pred ulaz „stare“ škole, pričekaju svoje razrednike koji će ih prozvati i povesti u odgovarajuću učionicu.

Sve pozivam na strpljenje i suradnju kako bi  novu školsku godinu započeli sa što manje stresa, napetosti i nezadovoljstva. Sve eventualne nejasnoće rješavat ćemo mirno i strpljivo razgovorom  i zajedničkim dogovorom.

Želimo Vam  uspješnu novu školsku godinu!

v.d.ravnateljica

Ljiljana Plavotić, soc.pedagoginja

Osnovna škola "Antun Mihanović" Slavonski Brod / Antuna Mihanovića 35, HR-35000 Slavonski Brod / os-amihanovic-sb.skole.hr / ured@os-amihanovic-sb.skole.hr