Osnovna škola "Antun Mihanović" Slavonski Brod

OBAVIJEST O JESENSKOM ODMORU UČENIKA

Autor: Jadranka Horvat, 30. 10. 2020.

U nedjelju, 1. studenoga, je blagdan SVIH SVETIH, a uz to i dan spomena na mrtve. To je dan kada se prisjećamo svih pokojnih i posjećujemo njihova počivališta na groblju. Naše posebno poštovanje i sjećanje zavređuju svi poginuli u Domovinskome ratu koji su dali svoj život za našu slobodu. U ovim danima spomena na mrtve možete posjetiti i spomenik poginuloj djeci Slavonskoga Broda postavljen ispred OŠ «Hugo Badalić».

U ponedjeljak i utorak (2. i 3. studenoga) je jesenski odmor učenika i nema nastave. Nastava se nastavlja u srijedu prema redovitom rasporedu. Molim da pratite obavijesti u medijima kao i one koje dobivate od učitelja i razrednika (putem mobitela, maila ili u Teamsu) kako bi saznali sve eventualne promjene o nastavi sljedeći tjedan.

Učenicima želimo ugodan odmor!

RAVNATELJICA

Snježana Vinarić

Erasmus+ projekt

Europski razvojni plan Škole & Projekt Korak prema izvrsnosti

« Prosinac 2020 »

Glas naroda
Trebaju li učenici nositi uniforme u školi?

CMS za škole logo
Osnovna škola "Antun Mihanović" Slavonski Brod / Antuna Mihanovića 35, HR-35000 Slavonski Brod / os-amihanovic-sb.skole.hr / ured@os-amihanovic-sb.skole.hr